Швидкість доступу в 20 разів швидше, ніж у звичайного жорсткого диска.
AS340 працює на інтерфейсі SATA III, а послідовна швидкість читання / запису становить 550 / 500Мб / с.
Це ідеальний по бюджету вибір для початківців геймерів. Енергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних комп'ютерних жорстких дисків.
AS340 має розширений термін служби з поліпшеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання.
Переваги:
Швидкість читання до 550 МБ/с
Швидкість запису до 500 МБ/с
Підтримка SMART/NCQ/ECC.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Скорость записи | 500 Мб/сек |
| Скорость считывания | 550 Мб/сек |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1500000 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Вес | 75 |
| Вид товара | Накопичувач SSD |
| Група ємності | 120 GB – 128 GB |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Мoдель | AS340 Bulk |
| Объем накопителя | 120 GB |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 541,66 ₴




