Твердотільний накопичувач SSD OCPC XTG-200 зробить вашу систему більш чуйною. Завдяки швидкості читання 500 МБ/с комп’ютер швидше завантажується, швидше завантажує програми та швидше завершує роботу. А 128 гігабайтів вистачить для зберігання необхідних файлів.
SSD OCPC XTG-200 працює швидше, тихіше і менше нагрівається, ніж інші жорсткі диски з застарілими технологіями . Окрім цього, завдяки відсутності рухомих частин твердотільні накопичувачі довговічніші й надійніші.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OCPC |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Скорость записи | 450 Мб/сек |
| Скорость считывания | 500 Мб/сек |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Накопичувач SSD |
| Група ємності | 120 GB – 128 GB |
| Страна регистрации бренда | США |
| Мoдель | XTG-200 |
| Объем накопителя | 128 GB |
| Розміри | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Цвет | Gunmetal |
Информация для заказа
- Цена: 654,92 ₴






