



Зовнішній акумулятор HOCO J119B Sharp charger 22.5W+PD20 fully compatible power bank with digital display and
1 072,41 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007606141
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Hoco J119B Sharp charger портативний зовнішній акумулятор великої ємності, який підійде для зарядки смартфонів, планшетів, смартгодинників та інших гаджетів. Він сумісний з більшістю популярних брендів, зокрема зі смартфонами Apple, Samsung, Xiaomi тощо.
Ємності 30 000 мАг вистачить для підзарядки декількох пристроїв. Пауербанк оснащений двома роз'ємами USB Type-A і двома вбудованими кабелями Lightning і Type-C. Від акумулятора можна заряджати до 3 пристроїв одночасно.
Компактний дизайн — ще одна перевага зовнішнього акумулятора Hoco J119B Sharp charger. Він легко поміщається в невеликій сумочці або в кишені. Пауербанк відмінно підходить для подорожей, відряджень та інших поїздок.
Цифровий дисплей відображає рівень заряду акумулятора. Ви завжди будете точно знати, коли потрібно підзарядити пауербанк.
Захист від перезарядки, короткого замикання і перегріву гарантує безпеку використання Hoco J119B Sharp charger.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 631 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Кабель | Type-C/Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | J119B Sharp charger |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 4 |
| Особенности | Цифровий дисплей |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 149 х 69 х 44 мм |
| Способ зарядки | Дротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 1 072,41 ₴



