Зовнішній акумулятор HOCO J104A Discovery edition 22.5W fully compatible power bank with cable(20000mAh) Gray
731,78 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474788962
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор HOCO J104A Discovery edition 22.5W має вражаючу ємність 20000mAh. Він допоможе зберегти заряд смартфона, планшета, навушників, смарт-годинника та інших портативних гаджетів. Завдяки компактним розмірам його зручно брати з собою в подорожі або відрядження.
Пауербанк оснащений двома USB-портами: Type-A та Type-C. Окрім цього, акумулятор має вбудовані кабелі Type-C та Lightning. Одночасно можна заряджати до чотирьох пристроїв.
Він підтримує різні технології швидкої зарядки, включно з Power Delivery, Quick Charge 3.0, FCP, AFC, SCP. Портативні гаджети заряджатимуться в два рази швидше, ніж від звичайного пауербанка.
За допомогою LED-дисплея можна зручно контролювати рівень заряду акумулятора. Вбудовані технології захисту від короткого замикання та перегрівів, що гарантує безпечну зарядку пристроїв. HOCO J104A Discovery edition 22.5W виготовлений з вогнетривких матеріалів, таких як ABS+PC, що також робить його надійним та безпечним.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 436 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Кабель | Type-C/Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | J104A Discovery edition |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 4 |
| Особенности | LED-дисплей |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 146 х 67 х 29 мм |
| Способ зарядки | Дротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
| Цвет | Gray |
Информация для заказа
- Цена: 731,78 ₴










