Накопичувач SSD 2.5 "120GB Patriot є ідеальним рішенням для повсякденних завдань.
Твердотілий накопичувач створений для оптимальної та швидкої роботи не лише основних системних додатків, а й "важких" програм. Забезпечує максимальну швидкість читання до 560 МБ / с і швидкість запису до 500 МБ / с — забудьте про хвилини очікування відклику системи, з цим SSD ви отримаєте швидкий доступ та завантаження будь-яких файлів.
Форм-фактор 2.5 "не обмежує використання даного SSD в ноутбуках і нетбуках, низьке енергоспоживання збільшить час роботи від батареї, а відсутність обертових частин забезпечує нульовий рівень шуму.
Переваги:
- Контролер серії Phison S11
- Робоча температура: 0 ~ 70 ° C
- Час напрацювання на відмову (скільки годин роботи витримає): 2 000 000 годин
- Статичне та динамічне вирівнювання зносу
- Об'єм: 120 ГБ.
SSD Patriot Burst 120GB 2.5" 7mm SATAIII TLC 3D — це якісний, простий та надійний твердотілий накопичувач, ідеальний для використання в повсякденній роботі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patriot |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Скорость записи | 500 Мб/сек |
| Скорость считывания | 560 Мб/сек |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Время наработки на отказ | 2000000 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Вес | 78.6 |
| Група ємності | 120 GB – 128 GB |
| Страна регистрации бренда | США |
| Мoдель | Burst |
| Объем накопителя | 120 GB |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 1 146,24 ₴




