

Зовнішній акумулятор REMAX Noah Series 20W+22.5W PD+QC Fast Charging Power Bank 20000mAh RPP-316 Blue
781,70 ₴
- Нет в наличии
- Код: RPP-316 Blue
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Павербанк Remax RPP-316 створений для комфортної та безпечної зарядки гаджетів, здатний зарядити більшість сучасних моделей смартфонів за мінімальний час, завдяки підтримці технологій швидкого заряджання QuickCharge 22.5W та USB Power Delivery 20W.
Виконаний у практичному, класичному дизайні із стильно реалізованими деталями, зручний у використанні.
Міцний корпус з вогнестійкого полікарбонату, надійна літій-полімерна батарея, інтелектуальна мікросхема, що контролює струм і напругу, захист від перегріву та короткого замикання гарантують тривалий термін служби павербанку та убережуть гаджет, що заряджається, від пошкоджень.
Портативна батарея оснащена двома інтерфейсами для її заряджання та двома інтерфейсами для заряджання сторонніх пристроїв — роз'ємами Micro-USB та парою USB-портів. Також є роз'єм Type-C, призначений для виконання обох цих функцій. Всі інтерфейси підтримують швидку зарядку як самого павербанка так і пристроїв, що заряджаються від нього.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 450 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Мoдель | RPP-316 Blue |
| Особенности | Quick Charge |
| Назначение | для смартфонів та планшетів |
| Розміри | 137 x 68.5 x 28.5 мм |
| Тип батареи | Li-Pol |
| Тип назначения | Повербанк |
| Функції зарядки | QC22.5W+PD20W |
Информация для заказа
- Цена: 781,70 ₴



