



Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ22A 22.5W+PD20W fully compatible power bank 20000mAh Black
842,19 ₴
- Нет в наличии
- Код: BJ22AB
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
BOROFONE BJ22A — потужний і зручний зовнішній акумулятор для активних користувачів ґаджетів. Ємність батареї — 20 000 mAh, номінальна ємність — 11 800 mAh.
Крім великої ємності акумулятора, ще одна важлива особливість моделі BJ22A від BOROFONE — вбудовані кабелі. Тобто цей повербанк одразу готовий до використання: не потрібно купувати й потім носити при собі додаткові кабелі. Пристрій завжди цілком готовий до того, щоб поновити заряд девайсів, при чому одночасно двох.
У повербанк BOROFONE BJ22A вбудовано:
— кабель USB-C;
— кабель Lightning.
Такий помічник стане незамінним для тих, хто користується одразу двома пристроями, які мають різні роз’єми для заряджання.
Power bank BOROFONE BJ22A оснащений світлодіодним цифровим дисплеєм. У режимі реального часу на ньому відображається рівень заряду батареї. Пристрій виготовлений з міцного ABS-пластику й вогнестійкого полікарбонату. Має літій-полімерний акумулятор. Оснащений двома роз’ємами — USB та USB-C.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 422 г |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS + вогнетривкий матеріал + PC |
| Мoдель | BJ22A |
| Особенности | Цифровий дисплей, підтримка протоколів швидкої зарядки |
| Разъемы | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| Розміри | 148 × 69 × 30 мм |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип назначения | Повербанк |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 842,19 ₴



