

Зовнішній акумулятор Usams US-CD177 PB58 Dual QC+PD Digital Display 22.5W 20000mAh Black
886,82 ₴
- Нет в наличии
- Код: 20KCD17701
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор Usams US-CD177 PB58 Dual QC PD Digital Display 22.5W (20000mAh) допоможе впоратися із зарядкою та живленням гаджетів без електрики або доступу до розетки. Даний пауербанк має велику ємність, якої буде достатньо для зарядки не тільки смартфонів, але і планшетів. Також від павербанку можна живити USB-лампу для освітлення приміщення.
Особливості портативної батареї Usams US-CD177 PB58 Dual QC PD Digital Display 22.5W (20000mAh):
- Велика ємність дозволить близько 4 разів зарядити iPhone 13;
- Підтримка популярних протоколів PD, QC, AFC у рази прискорить процес зарядки;
- Можливість заряджати одночасно до трьох пристроїв завдяки наявності двох вихідних роз'ємів USB та одного Type-C;
- 8-рівневий захист, що включає захист від короткого замикання, перегріву і т.д.;
- Дисплей, що сповіщає про рівень заряду, що залишився;
- Комплектується кабелем Type-C для заряджання павербанку від мережі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 408 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 9 V / 5 A |
| Комплект поставки | Power Bank; USB Type-C |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав + пластик |
| Мoдель | US-CD177 PB58 Dual QC+PD Digital Display |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | LED-дисплей, інтелектуальне заряджання, захист від перенапруги, швидке заряджання |
| Назначение | Для телефонів |
| Розміри | 144 x 68.4 x 16.6 мм |
| Тип батареи | Li-Pol |
| Тип назначения | Повербанк |
| Функції зарядки | QC швидка зарядка 3.0 |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 886,82 ₴



