Зовнішній акумулятор Usams US-CD168 PB60 Dual QC3.0+PD Fast Charging Power Bank 22.5W 20000mah
782,28 ₴
- Нет в наличии
- Код: 20KCD16801
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор Usams US-CD168 PB60 Dual QC3.0 PD Fast Charging 22.5W (20000mAh) зарядить портативні гаджети без електрики або доступу до розетки. Місткість даної моделі в 20000 мАг цілком достатня для зарядки не тільки смартфона, але і планшета. Також від павербанку можна живити USB-лампу для освітлення приміщення або невеликий вентилятор.
Особливості зовнішнього акумулятора Usams US-CD168 PB60 Dual QC3.0 PD Fast Charging 22.5W (20000mAh):
- Вражаюча ємність, яка дозволить близько чотирьох раз зарядити iPhone 13;
- Підтримка популярних протоколів PD, QC, AFC у рази прискорить процес зарядки;
- Можливість заряджати одночасно до трьох пристроїв завдяки наявності двох вихідних роз'ємів USB та одного Type-C;
- 10-рівневий захист запобігає поломці через перегрівання, коротке замикання та інші фактори;
- Міцний корпус із покриттям, на якому не залишаються відбитки пальців, доповнений ремінцем для перенесення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вес | 408 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 9 V / 5 A |
| Комплект поставки | Power Bank; Кабель Micro-USB/USB |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав + пластик |
| Мoдель | US-CD163 PB58 Dual USB Digital Display Power Bank |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | Швидка зарядка батареї |
| Назначение | Для телефонів |
| Розміри | 144 x 69.5 x 29 мм |
| Тип батареи | Li-Pol |
| Тип назначения | Повербанк |
| Функції зарядки | QC швидка зарядка 3.0 |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 782,28 ₴



