Зовнішній акумулятор XO PR130 PD20W + QC22.5W (40000mAh) оснащений трьома портами для заряджання портативних пристроїв і виділяється наявністю LED-лампи, великою ємністю та підтримкою швидкого заряджання.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Три порти для заряджання (2xUSB+Type-C) з функцією швидкого заряджання, що дозволяє швидко заряджати відразу кілька пристроїв;
− Порт Type-C підтримує технологію швидкого заряджання PD в обидві сторони, дозволяючи максимально швидко заряджати як інші пристрої, так і сам павербанк;
− Цифровий дисплей відображає інформацію про рівень заряду акумулятора, що залишився у відсотках;
− Яскравий ліхтарик дозволяє висвітлити кімнату чи вулицю у темний час доби;
− Вбудований ремінець невеликої довжини забезпечує зручніше утримання павербанку в руках.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | XO |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 40000 |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 608 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Дизайн | Преміум |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | PR130 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | З ліхтарем |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 148 x 68 x 51 мм |
| Способ зарядки | Мережа |
| Тип батареи | Li-Pol |
| Функції зарядки | Power Delivery, QC 3.0 |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 1 655,01 ₴









