Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Digital Display Power bank 30000mAh 15W White
1 731,36 ₴
- Нет в наличии
- Код: PPDML-K02
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор Baseus Bipow 15W (30000mAh) PPDML-K02 — портативний зарядний пристрій з трьома виходами, зокрема Type-C, який підтримує швидку зарядку пристроїв з максимальною потужністю 15 Вт. Це великий пристрій, який розрахований насамперед на багаторазове заповнення заряду смартфонів, планшетів, бездротових навушників, колонок та інших гаджетів. Він чудово підійде в похідних/наметових умовах, коли доступу до розетки немає кілька днів.
Особливості зовнішнього акумулятора Baseus Bipow 15W (30000mAh) PPDML-K02:
— Корпус виконаний з тонкого, але дуже міцного пластику, який надійно захищає деталі акумулятора;
— Рифлена фактура поверхні стійка до утворення відбитків пальців і приємна тактильно;
— Велика глянцева вставка з цифровим LED-дисплеєм, який точно показує рівень заряду батареї, що залишився;
— Роз'єм USB Type-C можна використовувати як для зарядки пристроїв, так і для зарядки самого акумулятора;
— Наявність портів 2xUSB, USB Type-C дасть можливість підключити до 3 гаджетів одночасно;
— Підтримка протоколів швидкого заряджання для пристроїв брендів Huawei, Samsung, Xiaomi тощо;
— 9 рівнів захисту та інтелектуальна система управління для безпечної зарядки гаджетів;
— Велика ємність акумулятора в 30000 мАч дозволить брати з собою аксесуар у тривалі переїзди та походи.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 15 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Bipow Digital Display |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип назначения | Повербанк |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 1 731,36 ₴









