Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Bracket Wireless Fast Charge Power Bank 10000mAh 20W White (With cable
1 744,28 ₴
- Нет в наличии
- Код: PPCX000002
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Baseus Magnetic Bracket Wireless Fast Charge Power Bank 20W оснащений USB-C портом, а також забезпечує швидку і безпечну бездротову зарядку з максимальною потужністю 15 . Павербанк підтримує протокол швидкої зарядки PD 20W, яке ємність досягає 10 000 мАч.
Baseus Magnetic оснащений портом USB-C, а також підтримує бездротову індуктивну зарядку – так що ви можете використовувати його для поповнення енергії двох пристроїв одночасно. Порт USB-C підтримує протокол швидкого заряджання PD 20 Вт, тоді як індуктивний зарядний пристрій заряджає вибрані пристрої з максимальною потужністю 15 Вт. Тому вам не доведеться довго чекати, щоб зарядити потрібні пристрої.
Baseus Magnetic powerbank відрізняється ємністю 10 000 мАг, тому вам не доведеться заряджати його занадто часто, і ви зможете використовувати його для поповнення енергії вибраних пристроїв навіть кілька разів. За його допомогою ви зарядите Apple 8 приблизно 3 рази, Apple 12 приблизно 2 рази, а Apple 13 приблизно 1,8 раза. Зарядка павербанку займає близько 3 – 4 годин.
Павербанк відновить енергію багатьох різних пристроїв за короткий час. Ви можете заряджати дротовою зарядкою з максимальною потужністю 20 Вт смартфони або планшети. Індуктивне заряджання з максимальною потужністю 15 Вт підійде для смартфонів або AirPods.
Baseus Magnetic powerbank оснащений рядом рішень для захисту заряджених пристроїв та забезпечення високої безпеки використання. Серед іншого продукт має захист від перезарядки, перерозрядки, високої температури, надмірного струму або електромагнітного поля. Перевагою є наявність дисплея, який дозволяє швидко і зручно перевірити рівень заряду. Крім того, виріб сумісний з міжнародними стандартами авіаперевезень, що дозволяє брати його із собою практично куди завгодно.
Продумана конструкція павербанку забезпечує високий комфорт використання. Складна підставка дозволяє зручно розмістити телефон під кутом та користуватися смартфоном, одночасно бездротово поповнюючи його енергію. Більше того, ви можете розмістити її вертикально чи горизонтально. Виготовлений з матеріалів, стійких до пошкоджень та відбитків пальців.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 220 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 20 W |
| Кабель | Type-C/Type-C (60W) |
| Комплект поставки | Power Bank; USB Type-C |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS + PC |
| Мoдель | Magnetic Bracket Wireless(cable Type-C) |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 1 |
| Особенности | Qi wireless charging |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 117 x 70 x 20.3 мм |
| Тип батареи | Li-Pol |
| Тип назначения | Повербанк |
| Функції зарядки | Qi бездротова зарядка |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 1 744,28 ₴










