



Зовнішній акумулятор REMAX Kiren Series PD20W+QC22.5W Fast Charging Power Bank 20000mAh RPP-180 Blue
936,74 ₴
- Нет в наличии
- Код: RPP-180 Blue
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор REMAX Kiren Series PD20W+QC22.5W Fast Charging Power Bank 20000mAh RPP-180 Blue ─ зручний зовнішній акумулятор великої ємності, що не дозволить залишитися без зв'язку в необхідний момент. Він отримав приємний дизайн, доповнений текстурованою поверхнею.
На передній панелі портативної батареї REMAX RPP-180 розмістився невеликий LED-дисплей, на який виводяться дані про рівень заряду, що залишився. У зовнішньому акумуляторі використовуються Li-Pol елементи живлення, сумарною ємністю 20 000 мАг.
Завдяки пауербанку REMAX RPP-180 20000mAh можна користуватися своїми портативними пристроями на максимум, без страху залишитися з мінімальним рівнем заряду.
Особливлості:
− має ємність 20000 mAh та тривалий період збереження заряду;
− наявність 2 USB-портів для зарядки гаджетів;
− зарядка пристрою через роз'єми Type-C/Micro-USB;
− оснащений LED-дисплеєм;
− багаторівневий захист від замикань та перегрівів, що забезпечує безпечну зарядку;
− виготовлений з вогнетривких матеріалів;
− можливість одночасної зарядки 3 пристроїв.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вес | 425 |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Дизайн | Яскравий |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS + PC |
| Мoдель | RPP-180 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | Fast Charge 22,5W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 149 х 71.4 х 29 мм |
| Тип батареи | Li-Pol |
| Тип назначения | Повербанк |
| Функції зарядки | Fast charging 22.5W |
Информация для заказа
- Цена: 936,74 ₴



