Зовнішній акумулятор Baseus Elf Digital Display Fast Charging Power Bank 20000mAh 65W Black
2 473,12 ₴
- Нет в наличии
- Код: PPJL000001
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор Baseus Elf Digital Display 65W (20000mAh) PPJL000001 стане чудовим рішенням для заряджання пристроїв за відсутності розеток (наприклад, під час відпочинку на природі) або електрики. Його основною відмінністю є наявність вбудованого кабелю Type-C, від якого можна заряджати різні пристрої. Він також має високу вихідну потужність, достатню для заряджання ноутбуків.
Особливості зовнішнього акумулятора Baseus Elf Digital Display 65W (20000mAh) PPJL000001:
— Поверхня виготовлена з міцного матового пластику, покрита спеціальною текстурою, на якій не залишаються відбитки.
— Надає можливість підключати до 4 гаджетів одночасно завдяки наявності трьох портів (2xUSB + 1xType-C) та вбудованого кабелю Type-C.
— Підтримує стандарти швидкого заряджання (Quick Charge, PowerDelivery, Samsung AFC), завдяки яким процес прискорюється в кілька разів.
— Дозволяє заряджати смартфони, планшети, бездротові навушники і навіть ноутбуки, завдяки вихідній напрузі до 20 Вт та інтелектуальному регулюванню.
— Оснащений лаконічним дисплеєм, на якому в цифровому вигляді відображається рівень заряду, струм та напруга.
— Вбудований 9-рівневий захист дозволить уникнути багатьох серйозних проблем під час використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 420 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Вхід | USB-C |
| Загальна потужність | 65 W |
| Комплект поставки | Пауербанк; інструкція; гарантійний талон |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS + PC |
| Мoдель | Elf Digital Display Fast Charging |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 4 |
| Особенности | швидка зарядка батареї, вбудований кабель |
| Перехідники в комплекті | Вбудований кабель USB-C |
| Назначение | для смартфона, планшета, ноутбука, смартгодинника, смартбраслета, фотоапарата |
| Разъемы | 2 × USB; 1 × USB-C; порт із вбудованим кабелем |
| Розміри | 15.2 х 6.8 х 2.8 см |
| Способ зарядки | Дротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип назначения | Повербанк |
| Функції зарядки | Power Delivery |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 2 473,12 ₴










