Mibrand EXTREM 20000mAh solar 4 wire — багатофункціональний пауербанк на 20 000 mAh із вбудованими USB-C, Micro та Lightning кабелями, а також вбудованою сонячною панеллю, що робить його по-справжньому незамінним джерелом живлення. Підходить для мандрівок, походів, кемпінгу, ділових поїздок.
Сонячний блок живлення забезпечує підзарядку батареї від сонця. Ідеально підходить як вуличне джерело аварійного живлення.
Пауербанк Mibrand EXTREM 20000mAh solar 4 wire обладнаний наступними портами:
- вхід Micro-USB: 5V/2A;
- вхід TYPE-C: 5V/2A;
- вбудований кабель USB-A: 5V/2,1A;
- вихід USB-A: 5V/2,1A;
- кабель Micro: 5V/2,1A;
- кабель Type-C: 5V/2,1A;
- кабель Lightning: 5V/2,1A.
Power bank має також вбудований ліхтарик. Пристрій призначений для кемпінгу, походів, риболовлі та інших заходів на природі.
Можливість зарядки від сонця за відсутності розетки робить пауербанк Mibrand EXTREM 20000mAh solar 4 wire справді незамінним джерелом живлення у складних умовах використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mibrand |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вес | 350 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Дизайн | Преміум |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2.1 A |
| Кабель | Type-C/Micro/Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Чехія |
| Материал корпуса | ABS + вогнетривкий матеріал + PC |
| Мoдель | EXTREME solar 4 wire |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 4 |
| Особенности | Сонячна батарея, ліхтарик, вбудовані кабелі |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 152.6 × 78.5 × 28 мм |
| Тип батареи | Polymer |
| Тип назначения | Пауербанк із сонячними панелями |
| Функції зарядки | Стандартна |
Информация для заказа
- Цена: 1 086,51 ₴










