Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Digital Display Power bank 20000mAh 15W White
1 236,85 ₴
- Нет в наличии
- Код: PPDML-J02
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Компактний зарядний пристрій Baseus Bipow Digital Display 15W 20000 mAh (PPDML-J01) подбає про те, щоб ваші гаджети завжди були заряджені, а ви залишалися на зв'язку. Завдяки павербанку ви можете зарядити смартфон, планшет, навушники, розумний годинник, ігрові консолі та інші невеликі гаджети будь-де без потреби в джерелі електроенергії.
ПЕРЕВАГИ ПОРТАТИВНОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ ВІД BASEUS
До павербанка Baseus Bipow Digital Display 15W ємністю 20 000 мАh можна підключати до трьох пристроїв одночасно. Важливо, що портативний акумулятор має вбудований захист на 9 рівнях. Інтелектуальна система визначає тип підключеного пристрою та автоматично регулює силу струму. Таким чином ваші гаджети захищені від перезарядки, надмірного нагрівання, високої напруги, короткого замикання та електромагнітного випромінювання. Акумулятор підтримує протоколи швидкого заряджання PD, FCP, QC, AFC і дозволяє швидко заряджати iPhone, а також гаджети брендів Huawei, Samsung, Mi і т. д.
КОНСТРУКТИВНІ ТА ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ BASEUS BIPOW DIGITAL DISPLAY 15W
Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Digital Display 15W оснащений 4 вбудованими портами, що дозволяє одночасно заряджати до 3 гаджетів: два порти USB та один Type-C. Для заряджання безпосередньо акумулятора передбачений порт micro USB з підключенням до будь-якого джерела живлення. Спеціальний LED-індикатор точно показує рівень заряду батареї, що залишився, щоб ви могли визначити, коли потрібно підзарядити її.
КОМПАКТНИЙ POWER BANK ДЛЯ ШВИДКОГО ЗАРЯДУ ВАШОГО ТЕЛЕФОНУ
Розміри портативної батареї дозволяють покласти її в рюкзак або сумку до інших речей та використовувати за призначенням у відповідний момент. Корпус акумулятора пройшов лазерну обробку, тому має покращену текстуру, стійку до відбитків пальців. Компактні розміри та відповідність міжнародним стандартам повітряних перевезень дозволяють взяти пристрій із собою у будь-яку поїздку. В основі пристрою лежить сучасна літій-полімерна батарея, вона впевнено працює при температурному режимі від — 19 до + 40 градусів, що гарантує довговічність та працездатність акумулятора.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 452 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 15 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Bipow Digital Display |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | LED-дисплей, інтелектуальне заряджання, захист від перенапруги, швидке заряджання |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 150 x 69 x 30 мм |
| Способ зарядки | Дротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | QC швидка зарядка 3.0 |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 1 236,85 ₴









