Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Digital Display Power Bank 20000mAh 15W Black
1 112,93 ₴
- Нет в наличии
- Код: PPBD050101
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Потужний і ємний зовнішній акумулятор Baseus 20000mah 15w PD+QC3.0 завжди стане в нагоді в дорозі, щоб швидко і без проблем заряджати смартфон та інші гаджети. Вдала конфігурація дає можливість завжди носити пристрій з собою. Елегантне виконання і класичний колір роблять його універсальним для будь-якого образу, а наявність декількох сучасних інтерфейсів забезпечує багатофункціональний напрямок користування.
Power bank Baseus дає можливість одночасно заряджати відразу 2 зовнішні пристрої, що скорочує час очікування і максимально зручно на практиці. Максимальний струм до 3А з вихідною потужністю до 15Вт дозволить оперативно відновити акумулятор будь-якого смартфона. Портативний акумулятор Baseus 20000mah 15w PD+QC3.0 має інтелектуальну систему управління, яка автоматично визначає оптимальну напругу, потрібну конкретному девайсу.
З великою ємністю акумулятора 20000 мАч не потрібно буде турбуватися про заряд ґаджетів навіть під час багатоденної подорожі. Такої ємності вистачить, наприклад, щоб зарядити iPhone 8 до 6,5 раза чи iPhone X до 4,5 раза. Високоінтелектуальна модель підтримує технологію швидкої зарядки стандарту Qualcomm Quick Charge 3.0. Завдяки цьому гаджети заряджаються в 4 рази швидше, ніж при звичайній зарядці, і на 27% швидше, ніж при зарядці Quick Charge 2.0. Всього за 5–7 хвилин можна поповнити батарею телефону, щоб зробити кілька важливих дзвінків.
Для зарядки самого блоку Baseus можна використовувати роз'єм Type-C або microUSB, при цьому обидва виходи підтримують швидку зарядку, що істотно економить час. Визначити точний рівень заряду повербанка Baseus легко: на корпусі зовнішнього акумулятора є LED-дисплей. Модель підтримує функцію одночасного заряду власної ємності і паралельне відновлення підключених гаджетів. Три сучасні інтерфейси на вихід micro USB (2A/5V, 2A/9V), стандартний USB (3A/5V) і USB Type-C (3A/5V) забезпечують максимальну універсальність моделі і дають можливість підключати будь-які зовнішні гаджети.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 452 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 15 W |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Bipow Digital Display Power Bank |
| Назначение | для смартфонів та планшетів |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 1 112,93 ₴









