Зовнішній акумулятор HOCO Q17 Electric PD140W power bank(25000mAh) Black
3 630,10 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007602075
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор HOCO Q17 Electric — незамінна річ у дорозі, поході, відпочинку або коли немає доступу до електромережі.
Зручна форма, невелика вага, сучасний і стильний дизайн. Акумулятор комфортно носити з собою навіть у кишені. LCD-дисплей дає змогу відстежувати рівень заряду пауербанка.
Підтримка Power Delivery та Quick Charge і потужність 140W дають змогу заряджати не тільки смартфон або навушники, а й ноутбук.
Особливості:
- Миттєве заряджання. З максимальною потужністю 140W і USB-виходом потужністю 22.5W акумулятор здатний швидко й ефективно заряджати гаджети.
- Багатофункціональність. Підтримка протоколу PD 3.1 та ємність 25000mAh забезпечують довгі години роботи для ваших смартфонів, планшетів, ноутбуків та іншої техніки.
- Надійний захист. Вбудована система захисту від перевантаження і короткого замикання гарантує безпеку ваших пристроїв.
- Мобільність і зручність. Стильний і компактний дизайн робить HOCO Q17 Electric ідеальним супутником у подорожах і в повсякденному житті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 25000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 652 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V; 20 V |
| Загальна потужність | 140 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Q17 Electric |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | LCD-дисплей |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ноутбуків тощо |
| Разъемы | 2 × Type-C |
| Розміри | 155 х 50 х 53 мм |
| Способ зарядки | Дротове |
| Тип батареи | Li-Ion |
| Функції зарядки | Power Delivery 3.1, Quick Charge |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 3 630,10 ₴










