


Зовнішній акумулятор REMAX Lango II Series QC 22.5W + PD 18W Multi-compatible Fast Charging Power Bank
969,05 ₴
- Нет в наличии
- Код: RPP-192 Black
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор REMAX Lango II Series QC 22.5W + PD 18W Multi-compatible Fast Charging Power Bank 20000mAh RPP-192 Black ─ це компактний портативний зарядний пристрій, ємністю 20000 мАч, створений за передовими технологіями. Підтримує протоколи швидкої зарядки та має загальну потужність 22,5 Вт.
В даному пристрої зосереджена величезна ємність 20 000 мАг. Такого запасу енергії вистачить у середньому на 4-6 повних зарядів смартфона. Зверху розташовані індикатори, які вказують на рівень заряду пристрою.
Портативна батарея зручна у використанні, важить всього 418 грам, виготовлена з високоякісного ABS-пластику та вогнестійкого PC. Корпус реалізований з оригінальною, приємною на дотик поверхнею.
З його допомогою можна заряджати 3 пристрої одночасно. Сам пауербанк заряджається будь-яким кабелем: USB Type-C чи MicroUSB. В корпус вбудовані 2 USB-виходи для підключення зарядних кабелів.
Переваги:
− індикатор рівня заряду;
− велика ємність акумулятора в 20000 мАч дозволить заповнювати заряд кількох гаджетів;
− підтримує швидку зарядку пристроїв;
− міцний корпус із високоякісних матеріалів;
− для безпеки гаджетів у пристрій вбудовано розумний захист від перевантаження по силі струму, перезаряду, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вес | 418 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS + PC |
| Мoдель | RPP-192 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | Fast Charge 22,5W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 139.5 х 67.2 х 27.9 мм |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип назначения | Повербанк |
| Функції зарядки | QC22.5W+PD18W |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 969,05 ₴



