

Зовнішній акумулятор XO PR129 20000mAh PD20W+USB QC 22.5W + ligth White
902,09 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6920680876792
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Powerbank XO PR129 — потужний павербанк з ємністю 20 000 mAh, здатний заряджати пристрій кілька разів. Головна особливість – LED-дисплей, що показує рівень заряду, а також потужний ліхтарик та ремінець для зап'ястя. Павербанк оснащений двома роз'ємами USB, а також micro USB, Type-C. Також є можливість швидкого заряджання протоколами PD3.0 та QC3.0.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Дана модель має велику ємність — 20000 mAh і тривалий період збереження заряду.
− Ємкий заряд батареї, який дозволить багато разів зарядити ваші гаджети.
− Наявність 2 USB-портів для заряджання ваших гаджетів.
− Цифровий LED-індикатор рівня заряду (активація кнопкою), ви можете перевірити рівень заряду в будь-який час.
− Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку.
− Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank.
− Батарея: довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея.
− Можливість заряджати повербанк MicroUSB/Type-C.
− Настільна лампа (натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом 3 секунд, щоб увімкнути настільну лампу, натисніть 2 рази, щоб вимкнути настільну лампу).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | XO |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 416 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Дизайн | Преміум |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | PR129 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | З ліхтарем |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 147 x 67 x 27 мм |
| Способ зарядки | Мережа |
| Тип батареи | Li-Pol |
| Функції зарядки | Power Delivery, QC 3.0 |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 902,09 ₴



