



Зовнішній акумулятор HOCO J86A Powermaster 22.5W fully compatible power bank(50000mAh) Black
1 451,81 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474759238
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор HOCO J86A Powermaster 22.5W fully compatible power bank(50000mAh) Black ─ портативна батарея великої ємності, оснащена 3 вихідними роз'ємами, цифровим дисплеєм і світлодіодною лампою.
Великої ємності акумулятора вистачить, щоб повністю зарядити кілька пристроїв або зарядити один гаджет велику кількість разів. Підтримка більшості протоколів швидкого заряджання забезпечує високу ефективність процесу, а збільшена кількість вихідних роз'ємів дає змогу під'єднувати кілька пристроїв одночасно та заряджати з потужністю 5В/3А.
Цифровий дисплей показує рівень заряду батареї, щоб її можна було вчасно під'єднати до живлення. Вхідні роз'єми Micro USB і Type-C теж підтримують швидке заряджання, тому не доведеться витрачати багато часу на заряджання акумулятора.
Вбудована світлодіодна лампа активується довгим натисканням кнопки. З нею зручно використовувати пауербанк під час нічних поїздок: наприклад, щоб здійснити швидкий ремонт або знайти потрібну річ.
Корпус пауербанка виготовлений із міцного вогнестійкого пластику та має приємну на дотик немарку текстуру. Пристрій стійкий у вертикальному положенні та може слугувати польовою настільною лампою, а завдяки зручному шнурку його легко діставати з сумки або шухляди та носити з собою.
Особливості:
− дана модель має ємність 50000 mAh та тривалий період збереження заряду;
− наявність 3 USB-портів для зарядки гаджетів;
− пауербанк можна зарядити через роз'єм Micro-USB/Type-C;
− світлодіодний цифровий дисплей. Можна перевірити рівень заряду, що залишився, в будь-який час;
− багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку;
− вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений пауербанк;
− довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея;
− підтримка зарядки звихідною потужністю 22.5Вт, PD, QC3.0/QC2.0, FCP, AFC та інших протоколів швидкої зарядки;
− з функцією настільної лампи, ліхтаря;
− оснащений шнурком.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 50000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 974 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Вхід | 18 W |
| Дизайн | Преміум |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS-пластик + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерна батарея |
| Мoдель | J86A Powermaster |
| Одночасне заряджання пристроїв | 3 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | З ліхтарем |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 148 x 68 x 64 мм |
| Способ зарядки | Дротове |
| Тип батареи | Li-Pol |
| Тип назначения | Повербанк |
| Упаковка | Картонная |
| Функції зарядки | QC22.5W+PD20W |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 1 451,81 ₴



