Зовнішній акумулятор HOCO J85 Wellspring digital display power bank(20000mAh) Black
802,84 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474757333
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор Hoco J85 ємністю 20000 mAh — стильний та необхідний аксесуар для активних користувачів електронних пристроїв. Пауербанк Hoco J85 продовжить автономну роботу вашого смартфона, планшета або смартгодинника.
Power Bank оснащений роз'ємом USB та дисплеєм, що відображає інформацію про рівень заряду акумулятора.
Oсобливості:
- Літій-полімерний акумулятор.
- Вхід: Micro-USB/Type-C - 5В/2А.
- Вихід: USB 1/2 - 5В/2А. Загальний вихід: 5В/2А.
- Світлодіодний цифровий дисплей.
- Матеріал ABS + вогнестійкий корпус.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 418 г |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2 А |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Мoдель | J85 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | с LED индикатором |
| Назначение | для смартфонів та планшетів |
| Розміри | 138 x 70 x 28 мм |
| Тип батареи | Li-Pol |
| Тип назначения | Повербанк |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 802,84 ₴








