Твердотільний накопичувач Patriot Burst - це ідеальний спосіб підвищення продуктивності комп'ютера. Американська якість у вашому ПК.
Швидка передача данних: зчитування до 560 МБ / с і запис до 540 МБ / с. для блискавичного доступу до файлів, швидкого завантаження великих мультимедійних файлів.
Інтерфейс SATA III 6 Гбіт / с, сумісний з SATAII 3 Гб / с, цей SSD забезпечує більш високу продуктивність порівняно з традиційними жорсткими дисками.
Переваги:
Контролер серії Phison S11
Робоча температура: 0 ~ 70 ° C
MTBF: 2 000 000 годин
Статичне та динамічне вирівнювання зносу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patriot |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Скорость записи | 540 Мб/сек |
| Скорость считывания | 560 Мб/сек |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Время наработки на отказ | 2000000 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Вес | 78.6 |
| Група ємності | 240 GB – 256 GB |
| Страна регистрации бренда | США |
| Мoдель | Burst |
| Объем накопителя | 240 GB |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 1 457,34 ₴




