Зовнішній акумулятор XO PR188 fast charge light display PD20W+QC22.5W 20000mAh Black
796,97 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6920680832002
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор XO PR188 — надійне джерело живлення для підзарядки необхідних гаджетів. Компактні розміри роблять його зручним для перенесення в сумці чи рюкзаку. Так ви завжди матимете додатковий заряд під рукою.
З двома портами USB Type-A та одним Type-C батарея дозволяє одночасно заряджати кілька пристроїв. Це зручно під час подорожей, на вулиці або в офісі. Ви зможете заряджати смартфони, планшети, навушники та інші гаджети одночасно.
Підтримка технологій Power Delivery та Quick Charge робить XO PR188 особливо ефективною. Швидка зарядка з підтримкою потужності до 22.5 Вт дозволяє швидко повернути ваші пристрої до робочого стану.
Пауербанк має технології захисту від короткого замикання, перевантаження по струму, перезаряду, зниженої напруги. Користуватися ним максимально безпечно.
Корпус аксесуара надійно зібраний, виконаний із закругленими кутами та ребрами й декорований стильним геометричним візерунком. Він виготовлений з ударостійкого пластику. На його лицьовій панелі знаходяться LED-індикатори, які допоможуть визначити рівень заряду батареї.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | XO |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вес | 410 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 4.5 V; 5 V; 9 V; 12 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | PR188 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | с LED индикатором |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 141 x 68 x 41 мм |
| Способ зарядки | Дротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 796,97 ₴










