Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Digital Display Power Bank 30000mAh 15W Black
1 607,44 ₴
- Нет в наличии
- Код: PPBD050201
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Digital Display 30000mAh 15W із технологією QC3.0+PD3.0 оснащений 4 портами. Два роз'єми можна використовувати для зарядки пауербанка й три — для мобільних пристроїв. Одночасно можна заряджати до трьох гаджетів.
СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Портативна батарея Baseus Bipow Digital Display має міцний корпус. Лицьова поверхня пристрою виконана із матового пластику зі спеціальною текстурою, на якій не залишаються відбитки пальців. Завдяки цьому акумулятор дуже практичний у використанні. Його зручно брати з собою у будь-яку поїздку, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.
ІНФОРМАТИВНИЙ ДИСПЛЕЙ
На корпусі зовнішнього акумулятора Baseus є цифровий LED-дисплей у вигляді глянсової вставки, який додає пристрою ще більше вишуканості. За його допомогою легко визначити поточний рівень заряду акумулятора, силу струму й напругу. Для перемикання між даними передбачена кнопка, яка знаходиться праворуч збоку.
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ
Для безпеки Ваших гаджетів у пристрій вбудовано 9 рівнів інтелектуального захисту: від перевантаження по силі струму, перезаряду, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань. Це максимально збільшить експлуатаційний термін девайса та дозволить уникнути багатьох серйозних проблем при використанні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Вес | 452 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 15 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Bipow Digital Display Power Bank |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | LED-дисплей |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 15 х 6.9 х 3 см |
| Способ зарядки | Дротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 1 607,44 ₴










