


Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ70A Vigorous 22.5W+PD20W fully compatible power bank with cable(15000mAh)
582,27 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991116698
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ70A Vigorous з двома вбудованими кабелями (USB-C та Lightning) забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Цифровий LED-дисплей дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 15 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора.
ЗОВНІШНІЙ АКУМУЛЯТОР BOROFONE BJ70A VIGOROUS ОСНАЩЕНИЙ:
• вхідним портом USB Type-C потужністю 18 Вт;
• вихідним портом USB Type-C 20 Вт з підтримкою протоколів швидкої зарядки PD/QC/FCP/AFC;
• вихідним портом USB-A 22,5 Вт з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC/FCP/SCP/AFC;
• виходом iP (вбудований кабель Lightning 5 V/2 A);
• виходом USB-C 20 Вт (вбудований кабель з підтримкою PD/QC/FCP/AFC), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів.
Акумулятор BOROFONE BJ70A Vigorous стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Особенности | Встроенный кабель |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 15000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 275 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Вхід | 18 W |
| Дизайн | Креативний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2 А |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS + PC |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 91 × 75.5 × 25 мм |
| Способ зарядки | Дротове |
| Тип батареи | Li-Ion |
| Тип назначения | Повербанк |
| Функції зарядки | PD, QC, FCP, SCP, AFC |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 582,27 ₴



