BOROFONE BJ27A Pindar power bank(20000mAh) Black ─ зовнішній акумулятор, який здатний продовжити робочий час гаджетів. Завдяки своїй компактності він легко поміститься в сумці або портфелі, при цьому не займаючи багато місця, і в потрібний момент завжди буде під рукою.
Power Bank BOROFONE BJ27А досить потужний і надійний, що гарантує повноцінну зарядку планшета, смартфона, плеєра, фотоапарата або будь-якої іншої техніки, сумісної за характеристиками з портативним зарядним пристроєм.
Особливості:
− ємність становить 20 000 mAh;
− має вбудовані світлодіодні індикатори заряду;
− для підключення гаджетів передбачені конектори 2xUSB;
− максимальна сила струму: 2.1А.
Пауербанк виготовлений у пластиковому корпусі (ABS-пластик + вогнетривкий PC). Крім того, BOROFONE BJ27A Pindar power bank(20000mAh) Black має середню вагу і скромні розміри 139 х 68 х 29 мм, що дозволяє носити його завжди з собою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вес | 435 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2.1 A |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS-пластик + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерна батарея |
| Мoдель | BJ27A Pindar |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | індикатор залишкового заряду |
| Розміри | 139 х 68 х 29 мм |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 447,68 ₴







