Зовнішній акумулятор Vention 20000mAh Power Bank (Micro-USB + USB-C + USB-A + USB-A) with Built-in USB-C and
978,45 ₴
- Нет в наличии
- Код: FHPB0
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Vention 20000mAh Power Bank (Micro-USB + USB-C + USB-A + USB-A) with Built-in USB-C and Lightning Cables 22.5W Black LED Display — потужний і зручний зовнішній акумулятор для активних користувачів ґаджетів. Ємність батареї — 20 000 mAh.
Крім великої ємності акумулятора, ще одна важлива особливість пауербанка від Vention — вбудовані кабелі. Тобто цей повербанк одразу готовий до використання: не потрібно купувати й потім носити при собі додаткові кабелі. Пристрій завжди цілком готовий до того, щоб поновити заряд девайсів, при чому одночасно двох.
У повербанк Vention 20000mAh вбудовано:
— кабель USB-C;
— кабель Lightning.
Такий помічник стане незамінним для тих, хто користується одразу двома пристроями, які мають різні роз’єми для заряджання.
Power bank Vention 20000mAh оснащений світлодіодним цифровим дисплеєм. У режимі реального часу на ньому відображається рівень заряду батареї. Пристрій виготовлений з міцного ABS-пластику й вогнестійкого полікарбонату. Має літій-полімерний акумулятор. Оснащений двома роз’ємами — USB та USB-C.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vention |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Кабель | Type-C/Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Мoдель | with Built-in USB-C and Lightning Cables 22.5W |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 4 |
| Особенности | Fast Charge 22.5 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Способ зарядки | Мережа |
| Тип батареи | Li-Pol |
| Упаковка | Индивидуальная |
| Функції зарядки | Power Delivery; QC 3.0 |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 978,45 ₴










