



Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ57A Graceful 22.5W+PD20W fully compatible power bank with cable (20000mAh)
547,68 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991111860
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ57A Graceful забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 20 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами потужністю 18 W (USB Type-C та micro-USB), двома вихідними портами USB-A 22,5 W (з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC/FCP/SCP/AFC), вихідним портом USB Type-C 20 W (кабель Type-C/Type-C) з підтримкою протоколів швидкої зарядки PD/QC/FCP/AFC та виходом Lightning (кабель Lightning 5 V/2,4 A), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ57A Graceful стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вес | 438 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Вхід | 18 W |
| Дизайн | Креативний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2 А |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Кабель | Type-C/Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BJ57A Graceful |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Способ зарядки | Дротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип назначения | Повербанк |
| Функції зарядки | PD; QC; FCP; SCP; AFC |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 547,68 ₴



