Зовнішній акумулятор HOCO J103A Discovery edition 22.5W fully compatible power bank(20000mAh) Gray
832,46 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474788948
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Power Bank Hoco J103A Discovery edition виділяється оригінальним дизайном та підтримкою найбільш поширених протоколів швидкої зарядки, таких як: PD3.0 (з повною сумісністю з iPhone 13 та 14), QC3.0/2.0, FCP та SCP (для Huawei), AFC ( для Samsung), VOOC, DASH та деякі інші.
Корпус аксесуара надійно зібраний, має заокруглені ребра та приємну на дотик поверхню. Він виготовлений із міцної комбінації ABS-пластику та полікарбонату. Його прозора лицьова панель дозволяє детально розглянути вбудовану плату. А накладка з текстурою карбонового волокна захищає енергоефективну батарею класу А+ ємністю 20000 mAh.
LED-дисплей допомагає відстежувати рівень заряду акумулятора. Неможливо проґавити момент, коли його потрібно підзарядити. В одному з торців повербанка знаходиться кнопка для активації дисплея.
Пара портів USB і універсальний роз'єм Type-C дають змогу заряджати до трьох гаджетів одночасно. Потужність на виході кожного з портів USB може досягати 22.5 Вт, максимальна потужність на виході роз'єму Type-C становить 20 Вт, а на його вході — 18 Вт. Загальна максимальна сила струму на виході — 3 А при напрузі 5 В.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 426 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | _5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | J103A Discovery edition |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | LED-дисплей |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Разъемы | Type-C |
| Способ зарядки | Дротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | _Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Цвет | Gray |
Информация для заказа
- Цена: 832,46 ₴










