Дозвольте собі бути завжди готовим до нових викликів і пригод, не турбуючись про живлення своїх пристроїв. З ємністю 20000 mAh, цей Power Bank забезпечує кілька повних зарядок для ваших пристроїв, позбавляючи від тривоги про розрядку батареї в самий невідповідний момент.
Невеликий розмір Power Bank 144 × 67 × 17 мм дає змогу легко взяти його з собою в подорожі, на роботу або в навчальний заклад, не турбуючись про зайву вагу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Y144 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Назначение | Универсальное |
| Разъемы | Type-C |
| Розміри | 144 × 67 × 17 мм |
| Способ зарядки | Дротове |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 539,88 ₴




