Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W EU White (With Superior Series Fast
4 237,98 ₴
- В наличии
- Код: CCGP100202
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 140W – потужний зарядний адаптер, зроблений за інноваційною технологією GaN, який відмінно замінить собою інші адаптери завдяки високій вихідній потужності (до 140 Вт на один порт Type-C) та підтримці швидкої зарядки Power Deliverу і Qualcomm Quick Charge. Має три порти, кабель Type-C і підходить для зарядки найрізноманітнішої техніки за короткий час.
Особливості зарядного пристрою Baseus GaN5 Pro Fast Charger:
- Має високу потужність до 140 Вт і технологію BPS 2.0, яка правильно розподіляє енергію на порти;
- Обладнаний двома портами Type-C та одним USB, що дозволяє заряджати одночасно до трьох пристроїв;
- Підтримує сучасні технології швидкого заряджання, у тому числі новітні QC4.0 і PD3.1, що забезпечують високу швидкість заряджання сумісним смартфонам і ноутбукам;
- Виконаний за вдосконаленою технології GaN5, що поєднує високу енергоефективність, компактні розміри та контроль температури;
- Обладнаний рядом захистів, у тому числі від короткого замикання та перевищення допустимої сили струму;
- Комплектується потужним кабелем Type-C, який дозволить заряджати смартфони, планшети та ноутбуки з відповідним портом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Сила выходного тока | 5 А |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 304 г |
| Выходная мощность | 140 W Вт |
| Вхід | 100 – 240 V |
| Выходное напряжение (output) | 20 V |
| Длина кабеля | 1 |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | GaN5 Pro Fast Charger |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Цвет | white |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge |
Информация для заказа
- Цена: 4 237,98 ₴










