


Відеосвітло Ulanzi Vijim light White (UV-2587 VL120RGB)
1 633,44 ₴
- В наличии
- Код: 2587
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактне, але яскраве RGB накамерне світло з гнучкими налаштуваннями, безступінчастим регулюванням кольору, температури та яскравості. Його можна застосовувати як окремий пристрій на штативі, чи тримачі через різьбове з'єднання 1/4".
Окрім звичайного режиму світіння RGB, Ulanzi VL120 RGB має опцію підсвічування сцени зйомки, створення різних ефектів, таких як горіння свічки, блискавки, сигнали служб екстреної допомоги, стробоскоп, спалахи — всього налічується 20 різноманітних режимів.
Усі налаштування лампи відображаються на зручному дисплеї.
Знімний силіконовий фільтр-розсіювач пом'якшує світловий потік та прибирає ефект подразнення очей при селфі зйомки.
Вбудований акумулятор ємкістю 3100 mAh дає живлення на 90 хвилин безперервного світіння на максимальній яскравості або 180 хвилин при мінімальній.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Тип | Накамерный свет |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Вес | 120 |
| Емкость батареи | 3100 mAh |
| Комплект поставки | Лампа; кабель Type-C; кріплення на гарячий черевик; інструкція |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Количество диодов | 120 |
| Мoдель | Vijim |
| Розміри | 10.6 × 6.6 × 10 см |
| Температура кольору | 2500 - 9000K |
| Тип крепежа | Гарячий черевик, Різьба 1/4" |
| Тип лампы | LED панелі |
| Цвет | Белый |
| Час заряджання | 2.5 год |
Информация для заказа
- Цена: 1 633,44 ₴



