Зовнішній акумулятор ACEFAST M17 PD20W/22.5W magnetic fast charging power bank with built-in stand 10000mAh
1 504,79 ₴
- В наличии
- Код: 6974316284000
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішній акумулятор ACEFAST M17 PD20W/22.5W з магнітною швидкою зарядкою та вбудованою підставкою, 10000 mAh, чорний — це сучасний павербанк, який поєднує в собі функції швидкої зарядки, магнітного кріплення та зручної підставки для вашого пристрою.
MAGSAFE
Цей павербанк підтримує більшість протоколів швидкої зарядки, забезпечуючи ефективне та швидке поповнення енергії ваших пристроїв. Магнітна функція дозволяє надійно закріпити сумісні пристрої для бездротової зарядки, а вбудована підставка забезпечує додаткову зручність під час використання. Оснащений бездротовою зарядкою, сумісною з MagSafe, до 15 W для зручного бездротового передавання енергії
УНІВЕРСАЛЬНИЙ У ВИКОРИСТАННІ
Підтримує швидку зарядку PD 20 W/22,5 W, сумісно з різними пристроями, включно зі смартфонами, планшетами та аксесуарами з низьким енергоспоживанням, як-от Bluetooth-навушники.
ДИЗАЙН
Вбудована підставка дає змогу розміщувати телефон як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні під час заряджання, що ідеально підходить для перегляду відео або відеодзвінків. Завдяки компактному дизайну та багатофункціональності, ACEFAST M17 є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійний та зручний зовнішній акумулятор для щоденного використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Вес | 198 г |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | Алюмінієвий сплав + PC |
| Мoдель | M17 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Назначение | Для смартфонів з підтримкою Magsafe |
| Разъемы | Type-C |
| Розміри | 101 × 64.5 × 17 мм |
| Способ зарядки | Бездротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Упаковка | Индивидуальная |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Цвет | 7073 |
| Час заряджання | 1 – 2 год |
Информация для заказа
- Цена: 1 504,79 ₴









