Тримач для телефону Ulanzi Vijim Horizontal and Vertical Phone Clip (UV-2120 ST-17)
266,43 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2120
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Високоякісний тримач для телефону Ulanzi Vijim Horizontal and Vertical Phone Clip (UV-2120 ST-17) з функцією повороту на 360° для вертикального або горизонтального знімання. Він дає змогу вибрати зручне положення для потрібного вам ракурсу.
Поворотний холдер має кріплення холодний черевик для встановлення додаткового обладнання, наприклад, відеосвітла або мікрофону. Внизу має універсальне різьбове кріплення 1/4" для встановлення на штатив, монопод тощо.
Діапазон регулювання фіксувальних сторін тримача від 55 до 100 мм гарантує сумісність з усіма сучасними смартфонами. А м'які вставки з силікону запобігають пошкодженню вашого пристрою під час його фіксації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 53 г |
| Гарантийный срок | 3 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мoдель | Vijim Horizontal and Vertical Phone Clip |
| Особенности | Вертикальна й горизонтальна зйомка, максимальна висота — 107 мм |
| Совместимость | З планшетами 55 – 100 мм |
| Тип крепежа | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 266,43 ₴










