



Зовнішній акумулятор HOCO J111B Smart charge power bank(30000mAh) White
1 573,68 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474795793
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор HOCO J111B забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 30000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Вбудований power-management підтримує високу ефективність та безпеку заряджання, а в сукупності з двома вхідними портами (Type-C та Micro-USB) та двома вихідними портами USB-A це дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор HOCO J111B стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Вес | 555 г |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | J111B Smart charge |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | LED індикація |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ноутбуків тощо |
| Розміри | 150 × 68 × 40 мм |
| Способ зарядки | Дротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Стандартна |
Информация для заказа
- Цена: 1 573,68 ₴



