Зовнішній акумулятор Power Bank WUW U44 20000mAh 2USB+Micro+Type-C
Вхід: 5 В/2,1 А USB+Micro+Type-C
Вихід: 5 В/2,1 А Micro+Type-C+Lightning
Розмір: 140*65*30 мм
Колір: чорний/білий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | 27656 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 15 W |
| Мoдель | U44 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Способ зарядки | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Тип батареи | Li-Ion |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 889,76 ₴




