Штатив Ulanzi Vijim MT-70 Tripod (T027GBB1 MT-70)
1 336,51 ₴
- В наличии
- Код: T027GBB1
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ulanzi MT-70 з палицею для селфі з пультом (T027GBB1) — штатив для смартфона 2-в-1, який є і штативом, і палкою для селфі в одному.
Матеріал, з якого виготовлений штатив — алюміній, міцний і довговічний. Поставляється з 3-ножною підставкою, виготовленою з міцного, легкого ПК.
Ulanzi MT-70 можна подовжити максимум до 160 см і зберігати в складеному розмірі 32 см. Невеликий розмір, надзвичайно портативний.
Штатив підтримує використання з камерами зі стандартною різьбою 1/4, можна нахиляти та повертати.
Підставка оснащена гніздом для аксесуарів Cold Shoe, що дозволяє легко додавати різноманітне обладнання, наприклад світлодіодні лампи або мікрофони.
Також штатив має вбудований тримач для мобільного телефону, який можна обертати на 360 градусів, підтримуючи як вертикальне, так і горизонтальне використання. Вміщує мобільні телефони від 61-97 мм.
Підтримує бездротову зйомку фотографій і відео на відстані до 20 м за допомогою вбудованого пульта дистанційного керування Bluetooth.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 425 |
| Высота | 159 см мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Додаткові характеристики | Максимальна вага пристрою — 1 кг |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS-пластик + РС |
| Мoдель | MT-70 |
| Особенности | Вертикальна й горизонтальна зйомка, з різьбою 1.4", максимальна довжина — 1.59 м, пульт дистанційного керування |
| Совместимость | Зі смартфонами з шириною 61 – 97 мм, камери, світло, мікрофони |
| Тип крепежа | Затискач, холодний черевик, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 1 336,51 ₴










