Повербанк WUW Y138 — компактна універсальна батарея, виготовлена з високоякісних матеріалів, дозволить швидко та безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 20000 мАг.
Зарядний пристрій практичний у використанні. Його зручно брати із собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.
ШВИДКА ТА БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Оснащений двома роз'ємами USB — для заряджання гаджетів. Type-C можна використовувати як для заряджання гаджетів, так і самої батареї.
Повербанк підтримує технологію швидкого заряджання Power Delivery та Quick Charge 3.0. Технологія швидкого заряджання дозволяє не тільки заряджати в прискореному режимі підключені пристрої, але й зовнішній акумулятор.
Для безпеки гаджетів у пристрій вбудовано кілька рівнів захисту: від перенапруги, перезаряджання, короткого замикання та перегріву.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Особенности | Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вес | 400 г |
| Вхід | 18 W |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Мoдель | Y138 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Разъемы | Type-C |
| Розміри | 68 × 148 × 25 мм |
| Способ зарядки | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Тип батареи | Li-Ion |
| Функції зарядки | Quick Charge 3.0 |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 973,59 ₴










