Штатив Ulanzi Vijim MT-72 51CM Tripod for GoPro (UV-T047GBB1 MT-72)
575,81 ₴
- В наличии
- Код: T047GBB1
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Штатив Ulanzi MT-72 — це вдале поєднання легкого ручного монопода та настільного штатива. З його компактними розмірами та малою вагою цей аксесуар легко поміщається в невелику сумку або рюкзак, що робить його зручним для транспортування під час подорожей або фотографування на вулиці. Завдяки своїй стійкій конструкції він може утримувати камеру з навантаженням до 1 кг.
ОСОБЛИВОСТІ:
• Ергономічний та надійний дизайн: ручка монопода виготовлена із пластику з приємним на дотик гумовим покриттям, яке запобігає ковзанню та забезпечує комфортне використання. При розкриванні ніжок монопод перетворюється на настільний штатив, який забезпечує стабільність і надійну підтримку для вашої камери в будь-якому положенні, яке вам необхідно. Додатково штатив оснащений силіконовою накладкою проти ковзання, яка забезпечує стабільну опору та адаптується до різних поверхонь.
• Гнучкість та зручність у використанні. Центральна частина монопода виготовлена з алюмінієвого сплаву та має телескопічну конструкцію, яка дозволяє регулювати його висоту від 17,2 до 51 см для адаптації до різних сцен зйомки та забезпечення найкращого ракурсу.
• Універсальний інтерфейс: підходить для більшості екшн-камер, забезпечує гарну сумісність і не потребує додаткових підключень.
• Ремінець на зап’ястя для додаткової безпеки: поставляється зі шнурком для запобігання випадковим падінням, втраті девайса та підвищення безпеки зйомки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 151 г |
| Высота | 51 см мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Додаткові характеристики | Максимальна вага пристрою — 1 кг |
| Комплект поставки | Штатив; ремінець на руку |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS + алюмінієвий сплав |
| Мoдель | MT-72 |
| Особенности | нековзні ніжки |
| Розміри | 171.5 × 63.7 × 36.5 мм |
| Совместимость | GoPro/Insta360 |
| Тип крепежа | GoPro Mount, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 575,81 ₴









