Картрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB 3.0 card reader Metal Gray
143,18 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007620505
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Card Reader HOCO HB45 — це універсальний аксесуар, який забезпечить сумісність великої кількості сучасних пристроїв із найпоширенішими типами карт пам’яті. Він виділяється наявністю відразу двох слотів для карт пам’яті TF і SD, а також має інтерфейс USB-A 3.0 для підключення до планшета, камери, ПК, ноутбука та будь-якого іншого сумісного пристрою. Знімний ковпачок убезпечить роз’єм від пошкоджень, а декорування оригінальним тисненим візерунком запобігає ковзанню пальців. Модель реалізована у стильному, практичному дизайні, має компактні розміри та невелику вагу. Вона легко поміститься навіть у кишені і не заважає підключенню інших аксесуарів до сусідніх роз’ємів комп’ютера. Корпус кардрідера надійно зібраний, виготовлений із удароміцного ABS-пластику. На одній із бічних панелей кардрідера розташовані слоти для карт пам’яті TF та SD об’ємом до 2TB. Максимальна теоретично можлива швидкість передачі становить 5Gbps. Аксесуар підтримує одночасне виконання операцій читання та запису даних, технологію Plug and Play та роботу з ОС Windows XP, 7, 8+, Mac OS X10.5, Android 4.0, Linux 2.4 та останніми версіями кожної з них.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Внутренний 3,5" |
| Интерфейс подключения | USB 3.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB 3.0 A to SD; TF |
| Вес | 9.8 г |
| Гарантийный срок | 24 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Мoдель | HB45 |
| Розміри | 70 × 18.5 × 11.2 мм |
| Формати підключень | Micro SD; SD |
| Формфактор | 132092 |
| Цвет | Metal Gray |
Информация для заказа
- Цена: 143,18 ₴








