Бездротові навушники BOROFONE BW81 True wireless stereo headset White
375,99 ₴
- В наличии
- Код: 6941991114953
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротові навушники BOROFONE BW81 подарують вам незабутній досвід прослуховування музики та спілкування. Ці стильні навушники чудово доповнять ваш образ і стануть відмінним аксесуаром для повсякденного використання, надаючи незрівнянну якість звуку та гарантуючи свободу руху без проводів. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку: навушники маленькі та легкі, що робить комплект ідеальним для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Обираючи BOROFONE BW81, ви отримуєте не лише якісний звук, а й сучасний аксесуар, який підкреслить ваш стиль. Ці навушники створені для людей, які цінують комфорт та високу якість.
ОСОБЛИВОСТІ БЕЗДРОТОВИХ НАВУШНИКІВ BOROFONE BW81:
• Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.4 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
• Високоякісне звучання для справжніх меломанів.
• Компактний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники зручно сидять у вухах, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
• Вбудований мікрофон забезпечує чітке спілкування під час дзвінків у режимі hands-free, що робить ці навушники ідеальними для зайнятих користувачів.
• Сенсорне керування дозволяє перемикатися між треками, викликати голосового помічника, приймати виклики, підтримує технологію перемикання «лідер-послідовник».
• Працюють до 4 годин у режимі прослуховування музики або спілкування.
• Ємність акумулятора: 300 mAh — зарядний кейс, 30 mAh — навушники.
• Кейс для навушників не тільки захищає та заряджає їх, але й має елегантний дизайн з LED-індикатором, який відображає рівень заряду.
*Функція скидання Reset при натисканні та утриманні кнопки не підтримується.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Вид наушников | Вкладыши |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | Навушники — 30 mAh, кейс — 300 mAh |
| Вес | 45 |
| Комплект поставки | Навушники; зарядний кейс; кабель для заряджання; інструкція |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BW81 |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Особенности | LED індикація |
| Назначение | Телефона |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 54.2 × 46.2 × 21.4 мм |
| Цвет | white |
| Время работы от аккумулятора | 4 год мин |
| Частотный диапазон | 2.4 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 375,99 ₴










