Зовнішній акумулятор HOCO Q40 Leader PD65W power bank with digital display dark (25000mAh) Metal Gray
2 397,65 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007648073
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Павербанк HOCO Q40 — це ідеальний вибір для тих, хто цінує швидкість та надійність. Завдяки ємності 25000mAh та підтримці технології швидкої зарядки, він здатен швидко заряджати ваші гаджети на ходу.
ПЕРЕВАГИ:
− Висока ємність 25000mAh: Забезпечте довгу автономність для ваших пристроїв, заряджаючи їх кілька разів без потреби в підключенні до джерела живлення.
− Підтримка технології швидкої зарядки: швидке відновлення енергії для смартфонів та інших гаджетів.
− 3 порти для зарядки: 1 USB-порт та 2 роз'єми Type-C для одночасної зарядки декількох пристроїв.
− Заряд павербанку: Підтримка зарядки павербанку через Type-C порти для швидкого та зручного підключення.
− Цифровий дисплей: Легко відстежуйте рівень заряду павербанка та контролюйте процес зарядки.
− Безпечна зарядка: система захисту від короткого замикання, перенапруги та перегріву для вашої безпеки.
− Вогнетривкі матеріали: надійність і довговічність при інтенсивному використанні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 25000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 485 г |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 65 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Q40 Leader |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | Fast charging 65 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Разъемы | Type-C |
| Розміри | 155 × 81 × 26 мм |
| Способ зарядки | Мережа |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Цвет | Metal Gray |
Информация для заказа
- Цена: 2 397,65 ₴










