

Накопичувач SSD Apacer AS350X 1TB 2.5" 7mm SATAIII 3D NAND
2 980,80 ₴
- В наличии
- Код: AP1TBAS350XR-1
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
AS350X — це найновіший твердотілий накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III нового покоління і забезпечує швидкість передачі 6 Гб/с, що дозволяє досягти швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с.
ВІДМІННИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ АПГРЕЙДУ
Високошвидкісний доступ моделі AS350X також пропонує додаткові обчислювальні можливості. Завантаження та виконання програми триватиме лише кілька секунд.
Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer, користувачі можуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.
ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ
AS350X має збільшений термін служби, а також оптимізовану стабільність роботи, яка зберігатиметься навіть після багатьох років використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Скорость считывания | 560 Мб/сек |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1500000 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Total Bytes Written | 600 |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Вес | 48 |
| Група ємності | 960 GB – 1 TB |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Мoдель | AS350X |
| Розміри | 100 × 69.85 × 6.90 мм |
| Скорость записи | до 540 Mb/s |
| Тип елементів пам'яті | 3D NAND TLC |
| Формфактор | 2.5" |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 2 980,80 ₴



