


Накопичувач SSD Apacer AS350 1TB 2.5" 7mm SATAIII Standard
2 980,80 ₴
- В наличии
- Код: AP1TBAS350-1
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Apacer AS350 1TB 2.5" 7mm SATAIII Standard — твердотільний накопичувач Apacer. Він використовує нове покоління інтерфейсу SATA III і забезпечує швидкість передачі 6 Гбіт/с, що дозволяє досягати швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с.
НОМЕР ОДИН ДЛЯ ОНОВЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРА
Завантаження та виконання програми на комп’ютері відбуватимуться лише за кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню Apacer SSD Utility користувачі можуть без додаткових витрат відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків.
ЧУДОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ З ОПТИМІЗОВАНОЮ ДОВГОВІЧНІСТЮ ТА СТАБІЛЬНІСТЮ
AS350 має подовжений термін служби з покращеною стабільністю роботи, зберігаючи постійну продуктивність навіть після багатьох років використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Скорость считывания | 560 Мб/сек |
| Страна производитель | Тайвань |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | SSD |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1500000 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Total Bytes Written | 600 |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Вес | 48 |
| Група ємності | 960 GB – 1 TB |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Мoдель | AS350 |
| Розміри | 100 × 69.85 × 6.9 мм |
| Скорость записи | до 540 Mb/s |
| Тип елементів пам'яті | 3D NAND TLC |
| Формфактор | 2.5" |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 2 980,80 ₴



