Кошик
1749 відгуків
Для консультацій та швидкого оформлення +380961575598
+380 (96) 157-55-98
+380 (93) 875-59-35
+380 (95) 000-72-15
Інтернет-магазин Тюнерок

Як вибрати тюнер Т2 для перегляду в 2018 році цифрового телебачення DVB-T2 ?

Як вибрати тюнер Т2 для перегляду в 2018 році цифрового телебачення DVB-T2 ?

Нас часто запитують "Як вибрати тюнер Т2?", "Які бувають тюнери Т2", "На що звернути увагу при виборі тюнера Т2?"

 

Зібравши всі подібні питання ми вирішили написати цю статтю. Скажемо відверто вибір тюнера Т2 - завдання непросте, але і не складна, хоча з кожним днем кількість моделей і виробників цифрових приставок тільки збільшується і деколи навіть професіоналам зі стажем складно віддати вибір тієї або іншої моделі цифрового ресивера Т2.

 

Щоб не вдаватися в технічні подробиці і складні радиомеханические особливості тієї чи іншої моделі тюнера Т2, умовно розділимо приставки на візуальні й функціональні особливості, так простіше і зрозуміліше вирішити завдання з вибором цифрової приставки.

 

Коли виникає бажання купити тюнер Т2 і при цьому не переплачувати за непотрібні функції в першу чергу потрібно визначитися для яких цілей потрібен тюнер Т2, такими цілями можуть бути:

- перегляд цифрових каналів у форматі DVB-T2;

- використання тюнера Т2 в якості медіаплеєра (прослуховування музики, перегляд фото, відео з USB накопичувача (флешки);

- доступ в інтернет (додатки Yuotube, IPTV, онлайн кінотеатр, погода, пошта, новини).

 

Визначившись з тими функціями, які вам будуть корисні можна розглянути зовнішній вигляд тюнера Т2 і його особливості, так із зовнішніх відмінностей можна виділити:

- матеріал корпусу (метал або пластик);

- наявність кнопок керування тюнером на передній панелі;

- наявність LED дисплея на передній панелі;

- кількість USB входів;

- система живлення (внутрішній або зовнішній блок 5в./12в.).

 

Наступний важливий момент у виборі тюнера Т2 - це зручність пульта і навігація в меню ресівера, оцінити ці критерії можна подивившись відео огляди Т2 тюнерів на каналі Yuotube.

 

Для полегшення прийняття рішення про купівлю тюнера Т2 тієї чи іншої моделі можна розділити ресивери на 3 групи:

 

1-я група "Спрощені тюнери Т2 для перегляду цифрового телебачення DVB-T2", до цієї групи можна віднести тюнер STRONG SRT-8203 (пластиковий корпус, немає дисплея і кнопок), ROMSAT T8005HD (пластиковий корпус, є кнопки для управління тюнером), Romsat T2018 (металевий корпус, дисплей і кнопки).

 

2-я група "Тюнери Т2 з розширеними функціями медіаплеєра", в неї потрапляють тюнери, які отримали розширені можливості при підключенні USB накопичувача (флешки), до неї можна віднести тюнер Т2 Openbox T2-06 mini HD (пластиковий корпус, підтримка звуку AC3), Lorton T2-18 (металевий корпус, дисплей і кнопки на передній панелі, підтримка звуку AC3).

 

3-я група "Т2 тюнери з додатковими інтернет додатками (Yuotube, IPTV, онлайн кінотеатр,погода, новини, пошта тощо), які активуються при підключенні WIFI адаптерів, як правило в комплект не входять і купуються окремо. Ця група на сьогоднішній день найчисленніша і з появою нових моделей функціонал тільки розширюється і покращується. Типові представники інтернет Т2 тюнерів - це бюджетний T23 HD IPTV (пластиковий корпус, кнопки і дисплей), uClan T2 HD SE Internet (пластиковий корпус, присутній індикатор на передній панелі), World Vision T62N (пластиковий корпус, присутні дисплей і кнопки керування на передній панелі, підтримка звуку AC3, а так само комплектується універсальним пультом управління), Openfox T2-Smart Universal (пластиковий корпус, кнопки і дисплей на передній панелі, підтримка звуку AC3, універсальний учень пульт управління), T2BOX T302iD IPTV (пластиковий корпус, кнопки і дисплей на передній панелі, 2 USB входу, підтримка звуку AC3), T2BOX T334iD IPTV (металевий корпус, кнопки і дисплей на передній панелі, 2 USB входу, підтримка звуку AC3), World Vision T62A (металевий корпус, кнопки і дисплей на передній панелі, 2 USB входу, підтримка звуку AC3), World Vision T64LAN (пластиковий корпус, кнопки і дисплей на передній панелі, підтримка звуку AC3, унікальний LAN вхід для підключення кабелю Ethernet).

 

Сподіваємося, що інформація, викладена вище буде корисною і допоможе зробити правильний вибір при купівлі тюнера Т2, ну а якщо у вас залишилися запитання, з задоволенням на них відповімо та допоможемо зробити правильний вибір за телефонами, вказаними в контактах інтернет-магазину ТюнерОК.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner