PHD External 2.5'' ADATA USB 3.0 DashDrive Durable HD680 1TB Black
2 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: AHD680-1TU31-CBK
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Зовнішній накопичувач ADATA DashDrive Durable HD680, поєднує в собі сучасні матеріали і високоточне конструювання. Характеризується підвищеною конструктивною міцністю і забезпечує високу безпеку даних. Накопичувач має інтерфейс USB 3.0 для надшвидкісний передачі даних. Стильний, привабливий накопичувач з плавними контурами, спроектованого в ударопрочном виконанні - прекрасний засіб зберігання ваших безцінних файлів, розроблене для людей які ведуть активний і рухливий спосіб життя, але при цьому турбуються про збереження даних. У комплект входить кабель USB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adata Technology |
| Вид | Зовнішній |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 625 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 201 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір диска | Чорний |
| Комплект постачання | Кабель USB 3.0 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Модель диска | HD680 |
| Розмір | 121 x 81 x 21 мм |
| Тип живлення | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴



