Тримач для телефону Ulanzi Vijim Universal Mobile Phone Clip (UV-2294 ST-22)
164,16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 2294
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ulanzi Vijim Universal Mobile Phone Clip (UV-2294 ST-22) — тримач для смартфона з регулюванням нахилу та двома кріпленнями холодний башмак.
Ця пластикова модель сумісний з телефонами шириною від 55 до 87 мм. Смартфон швидко встановлюється на тримач, що дуже зручно. Він надає можливість регулювати кут нахилу смартфона на 180° та повертати на 360° для портретної та пейзажної зйомки.
Два кріплення холодний башмак призначені для додаткового обладнання, такого як камерне світло або мікрофон. Можливе використання обох одразу під час вертикальної зйомки на телефоні. За кріплення тримача до штатива, монопода або іншого обладнання відповідає стандартне різьблення 1/4 дюйма та швидкознімна платформа за типом ARCA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46 |
| Тип товару | Тримач для мобільного |
| Гарантійний термін | 3 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Vijim Universal Mobile Phone Clip |
| Особливості | Регулювання кута нахилу, вертикальна й горизонатальна зйомка |
| Розмір | 100 x 41 x 32 мм |
| Сумісність | зі смартфонами шириною 55–87 мм |
| Тип кріплення | різьба 1/4" |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164,16 ₴










