Жорсткий диск Apacer AC633 оснащений унікальною внутрішньою підвіскою, що може знижувати вібрації, мінімізуючи удари, спричинені випадковими рухами.
Дана модель пройшла перевірку MIL-STD-810G 516.6 (Transit Drop Test), в результаті якої виявлено, що дані, при падінні з висоти близько 1 м, не пошкоджуються.
Зовні жорсткий диск Apacer AC633 ретельно покритий гумою, може протистояти розбризкуванню пилу та води.
AC633 має роз’єм USB Type-A , перевірений на міцність, оскільки пройшов 10 000 разів тестування підключення / відключення.
Швидкість передачі даних жорсткого диску Apacer AC633 до 5 Гбіт / с.Ємність даної моделі 1ТБ.Жорсткий диск Apacer AC633 забезпечить надійне, безпечне та зручне зберігання ваших даних та всієї необхідної інформації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Зовнішній |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 625 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Об`єм буфера | 8 MB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 269 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір диска | Чорно-синій |
| Комплект постачання | Кабель USB 3.1 Gen1 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Модель диска | AC633 |
| Розмір | 139,5 x 88,36 x 21,6 mm |
| Сумісність із брендом | Унікальна внутрішня структура підвіски може знижувати вібрації |
| Тип живлення | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴





