

PHD External 2.5'' ADATA USB 3.1 DashDrive Durable HD330 4TB Black
4 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: AHD330-4TU31-CBK
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Зовнішній жорсткий диск HD330 компанії ADATA місткістю 4 ТБ забезпечує збереження ваших даних завдяки використанню силіконів чохла зовні, а також запатентованих вібродатчиків ADATA і програмного забезпечення HDDtoGO з AES-256-бітовим шифруванням всередині. Однак, попри свою міцність, HD330 вирізняється тонким форм-фактором у 23.4 мм, тому на нього приємно дивитися та зручно переносити. Міцний захист HD330 починається зовні — з довговічних, амортизувального силіконового чохла, здатного витримати удари, падіння й усі життєві негаразди. Програмне забезпечення HDDtoGO з AES-256-бітовим шифруванням і захистом паролем дає змогу зберегти важливі дані від сторонніх очей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adata Technology |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Інтерфейс | USB 3.1 |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 390 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір диска | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Модель диска | DashDrive Durable HD330 |
| Розмір | 126,8 х 98,5 х 26,7 мм |
| Форм-фактор | 2.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴



